Back to homepage

Etiketë "Dizeli"

Lajmi i fundit: Çmimi i dizelit arrinë 122 denarë për litër

Lajmi i fundit: Çmimi i dizelit arrinë 122 denarë për litër

Çmimi i dizelit ka arritur çmim rekor prej 122 denarë për litër nga fillimi i krizës globale ekonimike, njofton Flaka. Lajmi i bë i ditur nga Komisioni Regullator, nga ku thonë që çmimi i rritur në berzën globale bëri që

Read Full Article
Dizeli u shtrenjtua për 4 denarë

Dizeli u shtrenjtua për 4 denarë

Komisioni Rregullator për Energjetik në mbledhjen e djeshme ka vendosur që të shtrenjtohet çmimi i dizelit për katër denarë për litër, ndërsa nuk do të ketë ndryshim tek benzina. Për 2.50 denarë për litër shtrenjtohet edhe Vaji Ekstra i Lehtë

Read Full Article
Rritet për gjysmë denari çmimi i benzinës, dizeli nuk ndryshon

Rritet për gjysmë denari çmimi i benzinës, dizeli nuk ndryshon

Komisioni Rregullator i Energjetikës dhe i Shërbimeve të Ujit (KRRE), miratoi vendimin, me të cilin kryhet rritja e çmimeve të shitjes me pakicë të derivateve të naftës mesatarisht për 0,56 % në raport me vendimin e datës 14.2.2022. Në periudhën

Read Full Article

27
Nën
Shkoi për gjueti me shokë, por mbeti i plagosur në rrethana ende të pazbardhura, në...
27
Nën
Sot tifogrupi Ballistët i bëjnë 30 vite. Në këtë 30 vjetor ata kanë festuar si...
27
Nën
Nën patronatin e Ali Ahmetit – Kryetar i Bashkimit Demokratik për Integrim, nesër me fillim...
27
Nën
Në mbledhjen e përbashkët mes Kuvendeve të Republikës së Shqipërisë dhe Republikës së Kosovës, gjatë...