Back to homepage

Etiketë "Dmitry Medvedev"

Shpërthimi në Urën e Krimesë, Medvedev: Rusia të vrasë terroristët

Shpërthimi në Urën e Krimesë, Medvedev: Rusia të vrasë terroristët

Zv.kryetari i Këshillit të Sigurimit, Dmitry Medvedev ka deklaruar se Rusia duhet t’i përgjigjet “sulmit terrorist” në urën e Krimesë, duke vrarë “terroristët”. Medvedev ia atribuoi krimin atij që e cilësoi si regjimin kriminal të Kievit. “Rusia mund t’i përgjigjet këtij krimi

Read Full Article

27
Nën
Shkoi për gjueti me shokë, por mbeti i plagosur në rrethana ende të pazbardhura, në...
27
Nën
Sot tifogrupi Ballistët i bëjnë 30 vite. Në këtë 30 vjetor ata kanë festuar si...
27
Nën
Nën patronatin e Ali Ahmetit – Kryetar i Bashkimit Demokratik për Integrim, nesër me fillim...
27
Nën
Në mbledhjen e përbashkët mes Kuvendeve të Republikës së Shqipërisë dhe Republikës së Kosovës, gjatë...