Back to homepage

Etiketë "Dmitry Medvedev"

Medvedev: S’kemi nevojë për lidhje diplomatike me Perëndimin

Medvedev: S’kemi nevojë për lidhje diplomatike me Perëndimin

Ish-presidenti rus, Dmitry Medvedev thotë se Moska nuk ka nevojë për lidhje diplomatike me Perëndimin. Pas një vale sanksionesh ndaj Rusisë të shpallura nga vendet perëndimore. Medvedev, i cili u shkarkua nga posti i kryeministrit nga Vladimir Putin në vitin

Read Full Article

27
Nën
Shkoi për gjueti me shokë, por mbeti i plagosur në rrethana ende të pazbardhura, në...
27
Nën
Sot tifogrupi Ballistët i bëjnë 30 vite. Në këtë 30 vjetor ata kanë festuar si...
27
Nën
Nën patronatin e Ali Ahmetit – Kryetar i Bashkimit Demokratik për Integrim, nesër me fillim...
27
Nën
Në mbledhjen e përbashkët mes Kuvendeve të Republikës së Shqipërisë dhe Republikës së Kosovës, gjatë...