Back to homepage

Etiketë "Dobërdoll"

Lamtumirë Adas, lamtumirë Elfat!

Lamtumirë Adas, lamtumirë Elfat! Updated

Dobërdolli dhe Debreshi këtë të diel janë tronditur nga lajmet për ndarje nga jeta të Adas Shabanit dhe Elfat Nezirit. Dobërdolli ia dha lamtumirën e fundit të riut Adas Shabani nga ky fshat, i cili të shtunën në mbrëmje humbi

Read Full Article
Aksidentohet për vdekje i riu nga Dobërdolli i Gostivarit. Filmoi vetën pak para aksidentit!

Aksidentohet për vdekje i riu nga Dobërdolli i Gostivarit. Filmoi vetën pak para aksidentit! Updated

Sot në moshë të re ka ndërruar jetë i riu nga Dobërdolli i Gostivarit, Adas Shabani nga Dobërdolli i Gostivarit. Shkak i ndarjes nga jeta është bë një aksident trafiku. I ndjeri ka drejtuar një motor në momentet e aksidentit

Read Full Article

27
Nën
Shkoi për gjueti me shokë, por mbeti i plagosur në rrethana ende të pazbardhura, në...
27
Nën
Sot tifogrupi Ballistët i bëjnë 30 vite. Në këtë 30 vjetor ata kanë festuar si...
27
Nën
Nën patronatin e Ali Ahmetit – Kryetar i Bashkimit Demokratik për Integrim, nesër me fillim...
27
Nën
Në mbledhjen e përbashkët mes Kuvendeve të Republikës së Shqipërisë dhe Republikës së Kosovës, gjatë...