Back to homepage

Tag "Don Xhoni"

Don Xhoni tregon makinat e tij luksoze të parkuara në oborrin e shtëpisë

Don Xhoni tregon makinat e tij luksoze të parkuara në oborrin e shtëpisë

Një prej artistëve më të suksesshëm dhe më të kërkuar të momentit është padyshim reperi Don Xhoni. Edhe së fundmi, autori i “Katile” ka ndarë një foto me fansat e tij në Instagram, ku shihet në oborrin e shtëpisë teksa

Read Full Article
Bëri shaka me të, Don Xhoni ofendohet keq nga modelja ruse

Bëri shaka me të, Don Xhoni ofendohet keq nga modelja ruse

Reperi i njohur kosovar, Don Xhoni është në qendër të vëmendjes. Ai ka arritur të grumbullojë mbi 5 milionë klikime vetëm në pak ditë më projektin e tij më të ri muzikor të titulluar “Katile”. Së fundmi, Don Xhoni ka

Read Full Article
Theu rekord për pak ditë, Don Xhoni iu përgjigjet “haterave” për blerje klikimesh…

Theu rekord për pak ditë, Don Xhoni iu përgjigjet “haterave” për blerje klikimesh…

Don Xhoni është një ndër reperët më të pëlqyer të momentit. Vetëm pak ditë nga publikimi i këngës më të fundit, Katile, me protagoniste Megi Pojanin, reperi ka grumbulluar më shumë se 5 milionë klikime në Youtube.   Megjithatë, ka

Read Full Article