Back to homepage

Etiketë "Donald Veshaj"

Era Istrefi në finalen e programit të Donald-it e Romeo-s

Era Istrefi në finalen e programit të Donald-it e Romeo-s

Trashëgimtarja e “Top Channel”, Lori Hoxha është gjithnjë në qendër të vëmendjes. Ajo së fundmi i ka kushtuar një rëndësi të madhe programit “Më lër të flas” që drejtohet nga vëllezërit Romeo dhe Donald Veshaj. Kryefjala.com bën me dije se

Read Full Article
Donald Veshaj dhe Bora Zemani konfirmojnë ribashkimin

Donald Veshaj dhe Bora Zemani konfirmojnë ribashkimin

“Dyshja” Bora-Donald vijon, madje çdo ditë me detaje të reja! Megjithëse Bora Zemani dhe Donald Veshaj nuk kanë folur asnjëherë hapur publikisht për thashethemet se janë ribashkuar, ata po e konfirmojnë çdo ditë e më shumë se janë bashkë. Përpos

Read Full Article

27
Nën
Shkoi për gjueti me shokë, por mbeti i plagosur në rrethana ende të pazbardhura, në...
27
Nën
Sot tifogrupi Ballistët i bëjnë 30 vite. Në këtë 30 vjetor ata kanë festuar si...
27
Nën
Nën patronatin e Ali Ahmetit – Kryetar i Bashkimit Demokratik për Integrim, nesër me fillim...
27
Nën
Në mbledhjen e përbashkët mes Kuvendeve të Republikës së Shqipërisë dhe Republikës së Kosovës, gjatë...