Back to homepage

Etiketë "Dritan Ismaili"

Dy shqiptarë në krye të LSDM-së

Dy shqiptarë në krye të LSDM-së Updated

Mbledhja e të hënës e Bordit Qendror të Lidhjes Social Demokrate të Maqedonisë – LSDM, rezultoi me zgjedhjen e nënkryetarëve dhe anëtërëve të Këshillit Ekzekutiv të kësaj partie, shkruan Agjencia e Lajmeve Flaka. Si në rrethin më të ngushtë të

Read Full Article

27
Nën
Shkoi për gjueti me shokë, por mbeti i plagosur në rrethana ende të pazbardhura, në...
27
Nën
Sot tifogrupi Ballistët i bëjnë 30 vite. Në këtë 30 vjetor ata kanë festuar si...
27
Nën
Nën patronatin e Ali Ahmetit – Kryetar i Bashkimit Demokratik për Integrim, nesër me fillim...
27
Nën
Në mbledhjen e përbashkët mes Kuvendeve të Republikës së Shqipërisë dhe Republikës së Kosovës, gjatë...