Back to homepage

Etiketë "Dua Lipa"

Dua Lipa pozon topless për revistën Vogue France

Dua Lipa pozon topless për revistën Vogue France

Artistja me famë ndërkombëtare me origjinë shqiptare, Dua Lipa ka pozuar topless për Vogue France, ndërsa ka zhvilluar edhe një intervistë për Arthur Dreyfus. Dua Lipa, siç nuk e keni parë kurrë më parë, është muza e numrit të shtatorit

Read Full Article
Dua Lipa, sa është vlera neto e këngëtares dhe si i fiton paratë ajo?

Dua Lipa, sa është vlera neto e këngëtares dhe si i fiton paratë ajo?

Që kur publikoi këngën e saj të parë në vitin 2015, karriera e Dua Lipës nuk ka qenë gjë tjetër veçse ngritje.  Këngëtarja me origjinë shqiptare ka grumbulluar tashmë një listë të gjatë hitesh dhe disa çmime dhe nderime të profilit të

Read Full Article
Dua Lipa bie në dashuri me ish të dashurin e Rita Orës

Dua Lipa bie në dashuri me ish të dashurin e Rita Orës

Si një nga yjet e estradës më të suksesshme në botë, fansat kanë qenë gjithmonë të interesuar për të dashurin e Dua Lipës. Sipas The Sun, Dua është në një lidhje me regjisorin francez Romain Gavras. Ata u fotografuan duke lënë festën e

Read Full Article
E tepron Dua Lipa | FOTO+18

E tepron Dua Lipa | FOTO+18

“Më në fund me bikini”, ky është mesazhi i Dua Lipës në Facebook i shoqëruar me shumë fotografi provokative me pamje gati gati “nude”.

Read Full Article
Dua dhe Shakira në garë për të hapur Botërorin në Katar

Dua dhe Shakira në garë për të hapur Botërorin në Katar

20 nëntori shënon datën e nisjes së Kupës së Botës, në Katar. Ende nuk dihet zyrtarisht se cilët do të jenë këngëtarët, megjithatë FIFA pret të vulosë pjesëmarrjen e grupit BTS dhe sipas mediave, Shakira mund të jetë sërish në

Read Full Article