Back to homepage

Etiketë "Dybala"

Lajm i keq për Argjentinën, dëtmohet ylli kombëtares dhe Kupa e Botës duket e pamundur

Lajm i keq për Argjentinën, dëtmohet ylli kombëtares dhe Kupa e Botës duket e pamundur

Argjentina me shumë mundësi do të bëjë pa Dybala në Kupën e Botës e cila do të luhet në Katar. Ai u dëmtua ditën e djeshme në ndeshjen Roma-Leçe, ku mendohet se shkalla e dëmtimit është e lartë dhe do

Read Full Article

27
Nën
Shkoi për gjueti me shokë, por mbeti i plagosur në rrethana ende të pazbardhura, në...
27
Nën
Sot tifogrupi Ballistët i bëjnë 30 vite. Në këtë 30 vjetor ata kanë festuar si...
27
Nën
Nën patronatin e Ali Ahmetit – Kryetar i Bashkimit Demokratik për Integrim, nesër me fillim...
27
Nën
Në mbledhjen e përbashkët mes Kuvendeve të Republikës së Shqipërisë dhe Republikës së Kosovës, gjatë...