Back to homepage

Etiketë "East Gate Mall"

Përralla dimërore në East Gate Mall: Argëtim i pashoq, kënaqësi dhe blerje për të gjithë brezat

Përralla dimërore në East Gate Mall: Argëtim i pashoq, kënaqësi dhe blerje për të gjithë brezat Updated

Jo të gjithë janë adhurues të temperaturave të ulëta të dimrit në muajin e parë të vitit. Por kjo është arsyeja pse përralla dimërore e janarit në East Gate Mall, e mbushur me argëtim të pashoq, kënaqësi dhe blerje, rezultoi

Read Full Article
Magjia e festave në East Gate Mall

Magjia e festave në East Gate Mall

East Gate Mall prezanton magjinë e Vitit të Ri me një kalendar të pasur aktivitetesh gjatë muajit dhjetor. Si qendër tregtare dhe argëtimi, East Gate Mall do të ofrojë aktivitete të përditshme origjinale për të gjitha moshat. Nga datat 10. – 11.12.2021,

Read Full Article

27
Nën
Shkoi për gjueti me shokë, por mbeti i plagosur në rrethana ende të pazbardhura, në...
27
Nën
Sot tifogrupi Ballistët i bëjnë 30 vite. Në këtë 30 vjetor ata kanë festuar si...
27
Nën
Nën patronatin e Ali Ahmetit – Kryetar i Bashkimit Demokratik për Integrim, nesër me fillim...
27
Nën
Në mbledhjen e përbashkët mes Kuvendeve të Republikës së Shqipërisë dhe Republikës së Kosovës, gjatë...