Back to homepage

Etiketë "Eder Militao"

E fundit nga sporti, Eder Militao rinovon kontratën me Real Madridin

E fundit nga sporti, Eder Militao rinovon kontratën me Real Madridin

Eder Militao dhe Real Madridi kanë arritur marrëveshje për vazhdim të bashkëpunimit. “Marca” ka raportuar këtë të shtunë se mbrojtësi brazilian tashmë e ka zgjatur kontratën deri në vitin 2028, transmeton Gazeta Express. Militao me kontratën e re thuhet se

Read Full Article

07
Dhj
Petrit Pollozhani nga Lëvizja BESA i ftuar në emisionin e sontëm “Magazina Ekonomike”, mes tjerash...
07
Dhj
Anëtari i Bordit Ekzekutiv të LSDM-së, Andrej Petrov, ka theksuar se zgjedhje të parakohshme parlamentare...
07
Dhj
Derisa e kremtojmë 30-vjetorin e Misionit, ju po përgatiteni ta merrni funksionin kryesues me OSBE-në. Vallë...
07
Dhj
Duke përjashtuar Shqipërinë si vendi me shumën qesharake të pensionit, Maqedonia bën pjesë në grupin...