Back to homepage

Etiketë "El Clasico"

Barcelona e dëshpëruar pas ‘El Clasicos’, Laporta hyn në dhomën e zhveshjes së arbitrit

Barcelona e dëshpëruar pas ‘El Clasicos’, Laporta hyn në dhomën e zhveshjes së arbitrit

Nga 4 tetori deri më 16 tetor, Barcelona jetoi 12 ditë të zeza. Katalanasit luajtën dy ndeshjet e vlefshme për fazën e grupeve të Champions League kundër Interit, duke humbur 1-0 në San Siro dhe duke barazuar 3-3 në Camp

Read Full Article
Lewandowski: Me duket se jam që moti me këtë ekip

Lewandowski: Me duket se jam që moti me këtë ekip

Barcelona ka shënuar fitore ndaj Real Madridit në “El Clasicon” e cila u zhvillua në Las Vegas të Shteteve të Bashkuara të Amerikës. Katalonasit triumfuan minimalisht 0:1 ndaj “Los Blancos”, në ndeshjen që filloi në orën pesë të mëngjesit me

Read Full Article
Momenti kur eskaloi situata në “El Clasico”

Momenti kur eskaloi situata në “El Clasico”

Barcelona ka shënuar fitore ndaj Real Madridit në “El Clasicon” e cila u zhvillua në Las Vegas të Shteteve të Bashkuara të Amerikës. Katalonasit triumfuan minimalisht 0:1 ndaj “Los Blancos”, në ndeshjen që filloi në orën pesë të mëngjesit me

Read Full Article

07
Dhj
Petrit Pollozhani nga Lëvizja BESA i ftuar në emisionin e sontëm “Magazina Ekonomike”, mes tjerash...
07
Dhj
Anëtari i Bordit Ekzekutiv të LSDM-së, Andrej Petrov, ka theksuar se zgjedhje të parakohshme parlamentare...
07
Dhj
Derisa e kremtojmë 30-vjetorin e Misionit, ju po përgatiteni ta merrni funksionin kryesues me OSBE-në. Vallë...
07
Dhj
Duke përjashtuar Shqipërinë si vendi me shumën qesharake të pensionit, Maqedonia bën pjesë në grupin...