Back to homepage

Etiketë "El Clasio"

Sonte rikthehen “ethet” e El Clasios-s

Sonte rikthehen “ethet” e El Clasios-s

Dy skuadrat kolosale spanjolle, Real Madrid dhe Barcelona rikthehen në fushën e blerët për një nga përballjet më të mëdha në botën e futbollit. Barcelona – e cila ëshë ende optimiste për titullin – me një fitore eventuale do të

Read Full Article

28
Nën
Ministri për shoqëri informatike dhe administratë, Admirim Aliti mori pjesë në ngjarjen publike në temën:...
28
Nën
Rektori i Universitetit ka shkruar një postim pas reagimeve të shumta në rrjetet sociale, pasi...
28
Nën
Në vazhdën e forcimit të ekipit Taravari, sot Aleancës për Shqiptarët iu bashkangjit profesori me...
28
Nën
Nëna e dëshmorit Xhemil Abduramani nuk mund t’i mbajë lotët “Ku qajnë motrën për vellanë,...