Back to homepage

Etiketë "ELAI"

Kënga e re nga ELAI pritet mirë nga fansat

Kënga e re nga ELAI pritet mirë nga fansat

ELAI është një emër i ri i skenës në zhanrin hip-hop, i cili ka disa këngë të publikuara në treg. Ai është pjesëtar i label-it OTR dhe sapo ka publikuar këngën e tij më të fundit “Ça doni?”. Ndryshe nga

Read Full Article

01
Dhj
Sonte në “Rruga drejt”, në Alsat M, në studio me gazetarën Fatlume Dervishi, në pjesën...
01
Dhj
Të gjitha kontrollet kryhen pas raportimeve për bomba dhe përfundimisht konfirmohet konstatimi ynë fillestar –...
01
Dhj
Opozita nuk duhet të kushtëzoj ndryshimet kushtetuese në situate kur vendi ndodhet para sfidave të...