Back to homepage

Etiketë "Elmi Aziri"

Aziri: “Alternativa” keqpërdori rastet e montuara për ta shpëtuar BDI-në dhe Qeverinë

Aziri: “Alternativa” keqpërdori rastet e montuara për ta shpëtuar BDI-në dhe Qeverinë

Deputeti i Aleancës për Shqiptarët (ASH), Elmi Aziri konsideron se braktisja e koalicionit opozitar shqiptar nga ana e “Alternativës” dhe kalimi në anën e mazhorancës, vetëm ia ka zgjatur jetën Qeverisë dhe BDI-së, shkruan gazeta LAJM. Sa i përket, zbardhjes

Read Full Article
Aziri komenton rritjen e rrogës minimale 18 mijë denarë

Aziri komenton rritjen e rrogës minimale 18 mijë denarë

Deputeti dhe zyrtari i lartë i ASH-së, Elmi Aziri ka folur në emisionin Klik Plus në TV21 lidhur me rritjen e rrogës minimale prej 18 mijë denarëve. Sipas tij, rritja e pagës minimale në 18 mijë denarë është lajm i

Read Full Article