Kthehu në faqen kryesore

Etiketa "Elvana Gjata"

Elvana Gjata zyrtarisht nën hetime nga SPAK

Elvana Gjata zyrtarisht nën hetime nga SPAK

Këngëtarja Elvana Gjata është vënë zyrtarisht nën hetim nga SPAK. Kjo është bërë e ditur nga një dokument që ka dalë nga zyrat e SPAK dhe është siguruar nga mediat. Elvana Gjata ka qenë partnerja e Ervin Matës, një prej

Read Full Article
Elvana emocionon me urimin për ditëlindjen e babait

Elvana emocionon me urimin për ditëlindjen e babait

Sot është një ditë e veçantë në familjen Gjata. I ati i artistes Elvana Gjata feston ditën e lindjes, e ajo nuk kishte si mos e uronte publikisht. “Disiplina, vullneti yt janë frymëzim për mua! Të dua sa nuk tregohet.

Read Full Article
Këngëtarja serbe ripërpunon hitin “Gajde” të Dhuratës dhe Elvanës

Këngëtarja serbe ripërpunon hitin “Gajde” të Dhuratës dhe Elvanës

“Gajde”, titullohet kënga që bëri bashkë Elvana Gjatën dhe Dhurata Dorën tre muaj më parë. Përtej suksesit që ka fituar kjo këngë, duket se kënga është pëlqyer edhe nga këngëtarë serbë. Këngëtarja, Ksenia Knezevic, ka ripërpunuar këngën e dy artisteve

Read Full Article

Marketing Politik - Çmimore

Presidenciale | Parlamentare