Back to homepage

Etiketë "Enca"

Enca ja qet ‘flakën’ sheikëve, ekspozon asetet e saj bombastike në Dubai

Enca ja qet ‘flakën’ sheikëve, ekspozon asetet e saj bombastike në Dubai

Enca sjell të tjera poza provokuese gjatë pushimeve në Dubai Këngëtarja shqiptare, Enca Haxhia, është duke shijuar së fundmi disa ditë të mira pushimi në Dubai. Ajo ka ndarë me ndjekësit disa fotografi dhe video të ndryshme nga momentet e

Read Full Article