Back to homepage

Etiketë "Enver Hoxhaj"

Taravari në Prishtinë, takon Konjufcën dhe Hoxhajn

Taravari në Prishtinë, takon Konjufcën dhe Hoxhajn

U.d. kryetari i ASH-së Arben Taravari sot ka viztuar Prishtinën së bashku me bashkëpartiakët Elmi Azirin dhe Idri Istrefin. “Aty takuam kryetarin e Parlamentit të Kosovës z. Glauk Konjufca e biseduam për mundësitë e bashkëpunimit të ndërsjelltë. Aty takuam edhe

Read Full Article

27
Nën
Shkoi për gjueti me shokë, por mbeti i plagosur në rrethana ende të pazbardhura, në...
27
Nën
Sot tifogrupi Ballistët i bëjnë 30 vite. Në këtë 30 vjetor ata kanë festuar si...
27
Nën
Nën patronatin e Ali Ahmetit – Kryetar i Bashkimit Demokratik për Integrim, nesër me fillim...
27
Nën
Në mbledhjen e përbashkët mes Kuvendeve të Republikës së Shqipërisë dhe Republikës së Kosovës, gjatë...