Back to homepage

Etiketë "Enver Zenku"

Ali Ahmeti për vizitë ngushëlluese te Kryetari i parë shqiptar i Gostivarit, Enver Zenku!

Ali Ahmeti për vizitë ngushëlluese te Kryetari i parë shqiptar i Gostivarit, Enver Zenku! Updated

Lideri i BDI, Ali Ahmeti sot ka qëndruar në Gostivar në vizitë ngushëlluese te familja Zenku, me rastin e ndarjes nga jeta të bashkëshortes së ish kryetarit të Gostivarit, Enver Zenku. “Në emër të familjes Zenku e faleminderojmë liderin e

Read Full Article

27
Nën
Shkoi për gjueti me shokë, por mbeti i plagosur në rrethana ende të pazbardhura, në...
27
Nën
Sot tifogrupi Ballistët i bëjnë 30 vite. Në këtë 30 vjetor ata kanë festuar si...
27
Nën
Nën patronatin e Ali Ahmetit – Kryetar i Bashkimit Demokratik për Integrim, nesër me fillim...
27
Nën
Në mbledhjen e përbashkët mes Kuvendeve të Republikës së Shqipërisë dhe Republikës së Kosovës, gjatë...