Back to homepage

Etiketë "Era Istrefi"

Era Istrefi në finalen e programit të Donald-it e Romeo-s

Era Istrefi në finalen e programit të Donald-it e Romeo-s

Trashëgimtarja e “Top Channel”, Lori Hoxha është gjithnjë në qendër të vëmendjes. Ajo së fundmi i ka kushtuar një rëndësi të madhe programit “Më lër të flas” që drejtohet nga vëllezërit Romeo dhe Donald Veshaj. Kryefjala.com bën me dije se

Read Full Article
Era Istrefi me paraqitje të mrekullueshme në këngën e re “TKRKT”

Era Istrefi me paraqitje të mrekullueshme në këngën e re “TKRKT”

Një muaj pas suksesit të jashtëzakonshëm me “Bebe”, Era Istrefi ka prezantuar këngën e radhës. Ajo ditën e sotme (e shtunë) ka publikuar projektin e ri muzikor të quajtur “TKRKT”. Siç shquhet për stilin e paraqitjet unike, këngëtarja edhe në

Read Full Article

28
Nën
Rektori i Universitetit ka shkruar një postim pas reagimeve të shumta në rrjetet sociale, pasi...
28
Nën
Në vazhdën e forcimit të ekipit Taravari, sot Aleancës për Shqiptarët iu bashkangjit profesori me...
28
Nën
Nëna e dëshmorit Xhemil Abduramani nuk mund t’i mbajë lotët “Ku qajnë motrën për vellanë,...
28
Nën
Nga Aleanca për Shqiptarët thonë se ende nuk kanë ofertë konkrete nga ekzekutivi për përfshirjen...