Back to homepage

Etiketë "Eurovizion 2022"

Shkëlqeu një yll i ri në Maqedoni

Shkëlqeu një yll i ri në Maqedoni

Jon Ajdini, me emrin artistik Yon Idy, për vetëm disa ditë i përfitoi zemrat e një numri shumë të madh njerëzish në Maqedoni. Pas interpretimit të këngës së tij në finalen e përzgjedhjes së përfaqësuesit nga Maqedonia në Eurovizion 2022,

Read Full Article

28
Nën
Çmimi i benzinave ulet për 2 denarë, ndërsa i naftës për 1,5 denarë, përcjell TV21....
28
Nën
Kryetari i Kuvendit, Talat Xhaferi sot në emrin e tij dhe në emër të deputetëve...
28
Nën
Zëvendëskryeministri i parë, Artan Grubi ka lëshuar urimin e tij për 28 néntorë. Në urimin...
28
Nën
Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti ka lëshuar urim me rastin e Ditës...