Back to homepage

Etiketë "FAKE NEWS"

VMRO-DPMNE me FAKE NEWS sulmon liderin e BDI, Ali Ahmeti!

VMRO-DPMNE me FAKE NEWS sulmon liderin e BDI, Ali Ahmeti! Updated

Edhe pse ishte konfirmuar nga veprimtari kosovar, Ismet Sylejmani se fotografia e liderit të BDI, Ali Ahmeti ishte bërë në zyrat e kompanisë së familjes Sylejmani, dhe ku shihej në sfond një makinë për numërimin e parave, VMRO-DPMNE ka rikthyer

Read Full Article
“FAKE NEWS” me titull, me fotografi…

“FAKE NEWS” me titull, me fotografi…

Lajmi për arrestimin e disa personave me titull “Eksluzive/ Shoferi i Nevzat Bejtës dhe personi i afërt me Arafat Muharemin kapen me 100 kilogram drogë”, i publikuar fillimisht në portalin InfoMagazin me datë 15 Dhjetor – 2021, rezulton i rrejshëm

Read Full Article

27
Nën
Shkoi për gjueti me shokë, por mbeti i plagosur në rrethana ende të pazbardhura, në...
27
Nën
Sot tifogrupi Ballistët i bëjnë 30 vite. Në këtë 30 vjetor ata kanë festuar si...
27
Nën
Nën patronatin e Ali Ahmetit – Kryetar i Bashkimit Demokratik për Integrim, nesër me fillim...
27
Nën
Në mbledhjen e përbashkët mes Kuvendeve të Republikës së Shqipërisë dhe Republikës së Kosovës, gjatë...