Back to homepage

Etiketë "Fatmir Dehari"

Dehari feston 48 vjetorin e lindjes. Gjysëm jete Kryetar komune, drejtor, zv.ministër…

Dehari feston 48 vjetorin e lindjes. Gjysëm jete Kryetar komune, drejtor, zv.ministër…

Kryetari i Kërçovës dhe një nga eksponentët e lartë të BDI, Fatmir Dehari feston sot ditëlindjen e tij. Dehari ka lindur më 17.09.1974, në fshatin Serbicë të Kërçovës dhe sot feston 48 vjetorin. Nga këto vite, Dehari 20 prej tyre

Read Full Article
Famir Dehari e Hazbi Lika po i qëndrojnë pranë Faton Ahmetit!

Famir Dehari e Hazbi Lika po i qëndrojnë pranë Faton Ahmetit!

Si dikur edhe tani…, me këto porosi kryetari i Kërçovës, Fatmir Dehari ka postuar fotografinë e bërë sot në Tetovë me Hazbi Likën e Faton Ahmetin, njofton Flaka Fotografia bëhet në prag të zgjedhjeve të parakohshme për Këshillin e Komunës

Read Full Article

07
Dhj
Petrit Pollozhani nga Lëvizja BESA i ftuar në emisionin e sontëm “Magazina Ekonomike”, mes tjerash...
07
Dhj
Anëtari i Bordit Ekzekutiv të LSDM-së, Andrej Petrov, ka theksuar se zgjedhje të parakohshme parlamentare...
07
Dhj
Derisa e kremtojmë 30-vjetorin e Misionit, ju po përgatiteni ta merrni funksionin kryesues me OSBE-në. Vallë...
07
Dhj
Duke përjashtuar Shqipërinë si vendi me shumën qesharake të pensionit, Maqedonia bën pjesë në grupin...