Back to homepage

Etiketë "Faton Bejta"

Gostivari, qyteti i Ambasadorëve!

Gostivari, qyteti i Ambasadorëve!

Aktualisht, nga qyteti i Gostivarit funksionin ambasador e ushtrojnë tre personalitete. Në Danimarkë, Itali dhe Kroaci, Maqedonia e Veriut përfaqësohet nga kuadro prej Gostivari, njofton Gostivari Sot Faton Bejta u caktua për Ambasador fuqiplotë dhe i jashtëzakonshëm në Mbretërinë e

Read Full Article

27
Nën
Shkoi për gjueti me shokë, por mbeti i plagosur në rrethana ende të pazbardhura, në...
27
Nën
Sot tifogrupi Ballistët i bëjnë 30 vite. Në këtë 30 vjetor ata kanë festuar si...
27
Nën
Nën patronatin e Ali Ahmetit – Kryetar i Bashkimit Demokratik për Integrim, nesër me fillim...
27
Nën
Në mbledhjen e përbashkët mes Kuvendeve të Republikës së Shqipërisë dhe Republikës së Kosovës, gjatë...