Back to homepage

Etiketë "Faton Selami"

Tetova voton, Faton Selami: Qytetarët sot e kanë fjalën ti ndëshkojnë me votë politikat e gabuara

Tetova voton, Faton Selami: Qytetarët sot e kanë fjalën ti ndëshkojnë me votë politikat e gabuara

Bartësi i listës i Alternativës për Tetovën, Faton Selami sot ka votuar dhe ka bërë apel që në mënyrë masive të dilet në votime. “ Sapo e përfundova obligimin tim qytetarë. Qytetarët sot e kanë fjalën dhe mundësinë që t’i

Read Full Article
Selami akuza komunës së Tetovës, nuk pranuat themelimin e “Qendra për diasporë”

Selami akuza komunës së Tetovës, nuk pranuat themelimin e “Qendra për diasporë”

Bartësi i listës nga Alternativa Faton Selami përmes një postimi në profilin e tij në FB ka hedhur akuza në drejtim të komunës së Tetovës, ku sipas Selamit komuna e Tetovës dhe kjo udhëheqësi nuk pranuan që të themeliohen zyra

Read Full Article

27
Nën
Shkoi për gjueti me shokë, por mbeti i plagosur në rrethana ende të pazbardhura, në...
27
Nën
Sot tifogrupi Ballistët i bëjnë 30 vite. Në këtë 30 vjetor ata kanë festuar si...
27
Nën
Nën patronatin e Ali Ahmetit – Kryetar i Bashkimit Demokratik për Integrim, nesër me fillim...
27
Nën
Në mbledhjen e përbashkët mes Kuvendeve të Republikës së Shqipërisë dhe Republikës së Kosovës, gjatë...