Back to homepage

Etiketë "FBI"

FBI-ja bastisi shtëpinë e Trump, reagon Grenell

FBI-ja bastisi shtëpinë e Trump, reagon Grenell

Richard Grenell, ish-emisari amerikan për dialogun Kosovë dhe Serbi dhe ish-ambasador në Gjermani ka thënë se “Trump është më i fortë se kurrë më parë”, pas lajmit për bastisjen e rezidencës së tij në Florida. FBI-ja e ka bastisur shtëpinë

Read Full Article

27
Nën
Shkoi për gjueti me shokë, por mbeti i plagosur në rrethana ende të pazbardhura, në...
27
Nën
Sot tifogrupi Ballistët i bëjnë 30 vite. Në këtë 30 vjetor ata kanë festuar si...
27
Nën
Nën patronatin e Ali Ahmetit – Kryetar i Bashkimit Demokratik për Integrim, nesër me fillim...
27
Nën
Në mbledhjen e përbashkët mes Kuvendeve të Republikës së Shqipërisë dhe Republikës së Kosovës, gjatë...