Back to homepage

Etiketë "FC Ballkani"

Tifozët e Shkupit e ‘ndezin’ stadiumin e Prishtinës. Në tokën tonë, në tokën e Adem Jasharit | VIDEO

Tifozët e Shkupit e ‘ndezin’ stadiumin e Prishtinës. Në tokën tonë, në tokën e Adem Jasharit | VIDEO

Një atmosferë e jashtë zakonshme mbretëruar në stadiumin “Fadil Vokrri” aty ku po ndeshen Ballkani dhe Shkupi. Siguroi grupet e Conference League, Ballkani duartrokitet nga tifozët e Shkupit Ballkani shkruan historinë dhe bëhet skuadra e parë shqiptare që arrin të

Read Full Article

27
Nën
Shkoi për gjueti me shokë, por mbeti i plagosur në rrethana ende të pazbardhura, në...
27
Nën
Sot tifogrupi Ballistët i bëjnë 30 vite. Në këtë 30 vjetor ata kanë festuar si...
27
Nën
Nën patronatin e Ali Ahmetit – Kryetar i Bashkimit Demokratik për Integrim, nesër me fillim...
27
Nën
Në mbledhjen e përbashkët mes Kuvendeve të Republikës së Shqipërisë dhe Republikës së Kosovës, gjatë...