Back to homepage

Etiketë "Federata Ndërkombëtare e Xhudos"

Putin suspendohet nga Federata Ndërkombëtare e Xhudos

Putin suspendohet nga Federata Ndërkombëtare e Xhudos

Federata Ndërkombëtare e Xhudos ka pezulluar Vladimir Putinin si president nderi dhe ambasador. Presidenti rus ka rrip të zi në xhudo. Vendimi është një nga sërë “sanksionet” sportive të shpallura ditët e fundit, shkruan BBC, përcjellë Gazeta Online Reporteri.net. Çmimi i

Read Full Article

07
Dhj
Petrit Pollozhani nga Lëvizja BESA i ftuar në emisionin e sontëm “Magazina Ekonomike”, mes tjerash...
07
Dhj
Anëtari i Bordit Ekzekutiv të LSDM-së, Andrej Petrov, ka theksuar se zgjedhje të parakohshme parlamentare...
07
Dhj
Derisa e kremtojmë 30-vjetorin e Misionit, ju po përgatiteni ta merrni funksionin kryesues me OSBE-në. Vallë...
07
Dhj
Duke përjashtuar Shqipërinë si vendi me shumën qesharake të pensionit, Maqedonia bën pjesë në grupin...