Back to homepage

Etiketë "Florian Qehaja"

Lideri i BDI, Ali Ahmeti takoi ambasadorin e ri të Kosovës, Florian Qehaja

Lideri i BDI, Ali Ahmeti takoi ambasadorin e ri të Kosovës, Florian Qehaja

Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti ka pritur sot në Reçicë të Vogël, ambasadorin e ri të Republikës së Kosovës në Shkup, z. Florian Qehaja, transmeton Flaka. Kryetari Ahmeti me këtë rast uroi për emërimin ambasador të z.

Read Full Article
Grubi pret në takim ambasadorin e ri të Kosovës, Qehaja 

Grubi pret në takim ambasadorin e ri të Kosovës, Qehaja 

Zëvendës kryetari i parë i Qeverisë dhe ministër për Sistem Politik dhe Marrëdhënie Ndërmjet Bashkësive, z. Artan Grubi ka pritur sot në takim ambasadorin e ri të Republikës së Kosovës, z. Florian Qehaja. Grubi me këtë rast e uroi ambasadorin

Read Full Article