Back to homepage

Etiketë "Gareth Southgate"

Kane: Shpresojmë që Southgate të qëndrojë

Kane: Shpresojmë që Southgate të qëndrojë Updated

Trajneri i Anglisë, Gareth Southgate, nuk ishte i përkushtuar për të ardhmen e tij pas humbjes të së shtunës me pasiguri për lëvizjen e tij të ardhshme, duke thënë se do të rishikonte situatën e tij në javët dhe muajt

Read Full Article