Back to homepage

Etiketë "Gostivar"

Zyrtare, ja kandidatët për kryetar dege të BDI në Tetovë, Gostivar dhe tetë degë të tjera

Zyrtare, ja kandidatët për kryetar dege të BDI në Tetovë, Gostivar dhe tetë degë të tjera Updated

Agjencia e lajmeve Flaka ka arritur deri tek vendimet e Komisionit Zgjedhor Partiak për 10 degë të kësaj partie ku po organizohet zgjedhje të parakohshme brenda partiake. Siç bëri me dije Flaka, në Tetovë garojnë 1). Faton Ahmeti 2. Muhamet

Read Full Article
Zyrtare: Njihuni me dy kandidatët për Kryetar dege të BDI – Gostivar

Zyrtare: Njihuni me dy kandidatët për Kryetar dege të BDI – Gostivar

Portali Gostivari Sot ka arritur deri tek lista e vërtetuar e vetme e kandidatëve për Kryetar Dege të BDI – së Dega Gostivar, e nënshkruar nga Komisioni Zgjedhor Partiak me në krye kryetarin Ejup Rustemi. Dy kandidatët për të cilët

Read Full Article
“Lamtumirë Çerdhe”, parashkollorët e Gostivarit gati për në fillore!

“Lamtumirë Çerdhe”, parashkollorët e Gostivarit gati për në fillore!

Pa protokol dhe pa fjalime të drejtuesve të institucioneve, thjeshtë me këngë e vallzim veç për qeifin e tyre, sot parashkollorët e Institutit Nacional Çerdhja për fëmijë “Gëzimi fëmijëror” në Gostivar, i dhanë fund ndjekjes së edukimit parashkollor me porosinë:

Read Full Article
Tërmeti dridhi Tetovën, fuqishëm u ndi në Shkup e Gostivar

Tërmeti dridhi Tetovën, fuqishëm u ndi në Shkup e Gostivar

Mëngjesin e sotëm, në orën 7:11, është regjistruar një tjetër tërmet në vendin Maqedoninë e Veriut. Tërmeti është regjistruar 10 km nga qyteti i Tetovës me një intensitet prej 3.6 shkallë Rihter dhe thellësi prej 2 km. Epiqendra sipas aplikacioneve

Read Full Article
Valdat Xhaferi kandidat për kryetar dege në BDI- Gostivar

Valdat Xhaferi kandidat për kryetar dege në BDI- Gostivar

Në afatin e caktuar për paraqitje të kandidaturave për zgjedhje brendapartiake në 11 degë të Bashkimit Demokratik për Integrim, kandidaturën për kryetar dege në Gostivar e ka bërë publike edhe Valdet Xhaferi, njofton Gostivari Sot Përmes një postimi në Fejsbuk,

Read Full Article