Back to homepage

Tag "Idri Istrefi"

Taravari në Prishtinë, takon Konjufcën dhe Hoxhajn

Taravari në Prishtinë, takon Konjufcën dhe Hoxhajn

U.d. kryetari i ASH-së Arben Taravari sot ka viztuar Prishtinën së bashku me bashkëpartiakët Elmi Azirin dhe Idri Istrefin. “Aty takuam kryetarin e Parlamentit të Kosovës z. Glauk Konjufca e biseduam për mundësitë e bashkëpunimit të ndërsjelltë. Aty takuam edhe

Read Full Article