Kthehu në faqen kryesore

Etiketa "Ilhan Kyuchyuk"

Takimi Grubi – Kyuchyuk: Maqedonia e Veriut dhe Bullgaria të vazhdojnë dialogun për zgjidhjen e shpejtë të kontestit

Takimi Grubi – Kyuchyuk: Maqedonia e Veriut dhe Bullgaria të vazhdojnë dialogun për zgjidhjen e shpejtë të kontestit

Zëvendëskryeministri i parë dhe ministër për Sistem politik dhe marrëdhënie ndërmjet bashkësive, Artan Grubi mirëpriti sot në takim eurodeputetin bullgar dhe raportuesin për Maqedoninë e Veriut në Parlamentin Europian, z. Ilhan Kyuchyuk, transmeton Flaka Gjatë këtij takimi, Grubi dhe Kyuchuk

Read Full Article
Grubi – Kyuchyuk: Po vendosim bashkëpunim ndërinstitucional në arsim dhe kulturë

Grubi – Kyuchyuk: Po vendosim bashkëpunim ndërinstitucional në arsim dhe kulturë

Sot, Zëvendëskryeministri i parë dhe ministër për Sistem politik dhe marrëdhënie ndërmjet bashkësive, z. Artan Grubi i shoqëruar nga deputeti i Parlamentit Europian z. Ilhan Kyuchyuk dhe kryetari i komunës së Çairit z. Visar Ganiu kanë vizituar Shkollën fillore “Ismail

Read Full Article
Kyuchyuk: Nuk është në interesin tonë kombëtar bllokimi i Maqedonisë së Veriut

Kyuchyuk: Nuk është në interesin tonë kombëtar bllokimi i Maqedonisë së Veriut

Qëndrimi për negociatat me Republikën e Maqedonisë së Veriut pas vetë Këshillit të Sigurimit konfirmon atë që kemi si konsensus publik në mesin e forcave politike, tha mbrëmë për “BNT” eurodeputeti i DPS-së, Ilhan Kyuchyuk. Marrëveshja e vitit 2017 dha

Read Full Article

Marketing Politik - Çmimore

Presidenciale | Parlamentare