Back to homepage

Etiketë "Interi"

Fiton Milan, Tonali dhe Florenzi përmbysin Veronën

Fiton Milan, Tonali dhe Florenzi përmbysin Veronën

Në takimin e javës së 36-të të Serie A, Milan mund me përmbysje Veronën me shifrat 1-3 dhe kalon në Interin në renditje. Kuqezinjëve i mjaftojnë 180 minuta dhe 4 pikë për të fituar titullin kampion. Protagonistët e mbrëmjes ishin

Read Full Article
Interi luan vetëm për fitore ndaj Fiorentinës, formacionet zyrtare

Interi luan vetëm për fitore ndaj Fiorentinës, formacionet zyrtare

Interi dhe Fiorentina kanë publikuar tashmë formacionet zyrtare për ndeshjen e vlefshme për javën e 30-të në Serie A.Nerazzurrët janë nikoqir të klubit Viola për ndeshjen e cila pritet të zhvillohet në Giuseppe Meazza me fillim nga ora 18:00. Ekipi

Read Full Article