Kthehu në faqen kryesore

Etiketa "Intervista"

“Asnjëherë mos hiqni dorë nga ëndrrat e juaja. Punoni fortë dhe ato ëndrra do të bëhen realitet”

“Asnjëherë mos hiqni dorë nga ëndrrat e juaja. Punoni fortë dhe ato ëndrra do të bëhen realitet”

Gazeta Flaka në numrin e ri ka përzgjedhur intervistë me moderatoren e njohur Semra Ajeti. Në intervistën me kryeredaktorin Driton Zenku, Semra zbulon shumë detale nga karriere dhe jeta familjare. Kush është Bella që ia ka marrë zemrën. A po

Read Full Article
<strong>Aida Ziberi,</strong> moderatorja që nuk e zbehu ekrani për më shumë se 1 dekadë!

Aida Ziberi, moderatorja që nuk e zbehu ekrani për më shumë se 1 dekadë!

Në listën e redaksisë për intervistat e fundvitit me njerëz të rëndësishëm e të dobishëm për shoqërinë gjatë gjithë vitit që po lejmë pas, nuk kishte se si të mungon një moderatore në spikamë në mediat në gjuhën shqipe në

Read Full Article
Deputetja Ajdari: Maqedonia e Veriut ka konfirmuar angazhimin strategjik ndaj BE-së

Deputetja Ajdari: Maqedonia e Veriut ka konfirmuar angazhimin strategjik ndaj BE-së

Vendi  ynë është shëndëruar në një partner të besueshëm për Bashkimin Evropian duke iniciuar reforma të qëndrueshme por edhe për faktin se shumë vende të Unionit,  që nga fillimi i krizës financiare dhe asaj të migracionit, u ndërgjegjësuan për rëndësinë gjeopolitike të Maqedonisë së

Read Full Article
<strong>Taravari </strong>në intervistën për Flaka: Do ta marrim shumë seriozisht propozimin që eventualisht mund të na vijë nga Qeveria

Taravari në intervistën për Flaka: Do ta marrim shumë seriozisht propozimin që eventualisht mund të na vijë nga Qeveria

Intervistën e parë ekskluzive pas zgjedhjes në krye të Aleancës për Shqiptarët, Arben Taravari e ka dhënë për Agjencinë e lajmeve Flaka. Taravari flet për politikën, familjen dhe profesionin e tij. “Për të thënë të vërtetën fokusi ynë ka qënë

Read Full Article
<strong>Valdet Xhaferi:</strong> Qëllimi ynë, e gjithë struktura partiake të ndjehet e përfaqësuar

Valdet Xhaferi: Qëllimi ynë, e gjithë struktura partiake të ndjehet e përfaqësuar

Kryetari i degës së Bashkimit Demokratik për Integrim – BDI në Gostivar Valdet Xhaferi, në intervistën ekskluzive të fundvitit për Flaka Media Group, flet për politikën, udhëheqjen me degën e Gostivarit, institucionin që drejton dhe karrierën e tij. Xhaferi shpreh

Read Full Article

Marketing Politik - Çmimore

Presidenciale | Parlamentare