Back to homepage

Etiketë "Itali"

I riu shqiptar vdes në aksident në Itali

I riu shqiptar vdes në aksident në Itali

Një shqiptar ka humbur jetën në Itali, si pasojë e një aksidenti rrugor. Ai është identifikuar si Mariglen Gjergji, 25 vjeç, lindur në Greqi, nga një familje me origjinë shqiptare dhe banues prej shumë kohësh në Bra. I riu po

Read Full Article