Back to homepage

Etiketë "Izet Zeqiri"

Mexhiti: Hyrja e ASH-së në Qeveri destabilizon BDI-në, Alternativën dhe LSDM-në

Mexhiti: Hyrja e ASH-së në Qeveri destabilizon BDI-në, Alternativën dhe LSDM-në

Nënkryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim dhe deputeti i kësaj partie, Izet Mexhiti, në një intervistë për gazetën LAJM, ka thënë se kyçja e Aleancës për Shqiptarët në Qeveri, do të shkaktonte destabilizim tek BDI-ja dhe partitë tjera në pushtet.

Read Full Article
Akademiku Izet Zeqiri pranoi detyrën e rektorit në Universitetin “Nënë Tereza”

Akademiku Izet Zeqiri pranoi detyrën e rektorit në Universitetin “Nënë Tereza”

Në Rektoratin e Universitetit “Nënë Tereza” në Shkup u realizua pranim-dorëzimi i detyrës së rektorit, mes rektorit aktual Prof.Dr. Azis Pollozhani dhe rektorit të zgjedhur Akad.Prof.Dr. Izet Zeqiri.

Read Full Article