Kthehu në faqen kryesore

Etiketa "Jakup Hasipi"

Sot 16 vite pa hoxhë Jakup Hasipi

Sot 16 vite pa hoxhë Jakup Hasipi

Sot mbushen 16 vite pa hoxhë Jakup Hasipi i cili humbi jetën nga një aksident trafiku në autostradën Shkup – Kumanovë. Jakup Hasipi (2 shkurt 1951 – 6 janar 2006) u lind dhe jetoi në fshatin Sllupçan të Kumanovës. Ishte

Read Full Article

Marketing Politik - Çmimore

Presidenciale | Parlamentare