Kthehu në faqen kryesore

Etiketa "Joe Baiden"

Rama dhe Baiden takohen në samitin e NATO-s

Rama dhe Baiden takohen në samitin e NATO-s

Në një video të publikuar në FB shihet kryeministri i Shqipërisë Edi Rama i cili futet së bashku me presidentin amerikan Joe Baiden ku për pak çastesh ndalojnë për të shkëmbyer disa dia biseda. Nuk është bërë publike ende se

Read Full Article

Marketing Politik - Çmimore

Presidenciale | Parlamentare