Back to homepage

Etiketë "Josko Gvardiol"

Pep Guardiola gjen zëvendësuesin e të riut Nathan Ake

Pep Guardiola gjen zëvendësuesin e të riut Nathan Ake

Trajneri i Manchester City, Pep Guardiola, ka gjetur zëvendësuesin për Nathan Ake. Nathan Ake është shumë afër të bëhet lojtari më i ri i Chelsea. ‘Citizens’ dhe ‘Blutë e Londrës’ janë në bisedime të avancuara që holandezi të kalojë në

Read Full Article