Back to homepage

Etiketë "Juventus"

Juventus nis bisedimet me Atletico Madridin, gati oferta për rikthimin e Moratas në Serie A

Juventus nis bisedimet me Atletico Madridin, gati oferta për rikthimin e Moratas në Serie A

Alvaro Morata është rikthyer te Atletico Madrid pas dy viteve të kaluara si i huazuar te Juventusi. Gjiganti italian e kishte mundësinë e blerjes së spanjollit për 40 milionë euro, por nuk e shfrytëzoi atë dhe Morata u rikthye në

Read Full Article
“Sulmuesi kushton shumë”, drejtuesit e Juves nuk i plotësojnë dëshirën Allegrit

“Sulmuesi kushton shumë”, drejtuesit e Juves nuk i plotësojnë dëshirën Allegrit

Max Allegri vazhdon të jetë i fiksuar pas Alvaro Moratës, edhe pse sulmuesi spanjoll nuk është më futbollisti i disa viteve më parë. Trajneri i Juventusit u ka kërkuar drejtuesve t’i rikthejnë spanjollin në skuadër, të cilin e vlerëson shumë.

Read Full Article
Juventusi ofron 65 milionë euro për yllin e Man City

Juventusi ofron 65 milionë euro për yllin e Man City

Juventusi do t’i ofrojë sulmuesit të Manchester Cityt, Gabriel Jesus, një rrugë të mundshme arratisjeje nga stadiumi Etihad këtë verë, zbulon Daily Star. Jesus nuk është pjesë më e formacionit të rregullt te City dhe mundësitë për të luajtur do

Read Full Article