Back to homepage

Etiketë "Kairat Abdrakhmanov"

Grubi propozon themelimin e Institutit për parandalim të konflikteve

Grubi propozon themelimin e Institutit për parandalim të konflikteve

Zëvendëskryeministri i parë dhe ministër për Sistem politik dhe marrëdhënie ndërmjet bashkësive, z. Artan Grubi sot ka pritur në takim komisionarin e Lartë të OSBE-së për çështje të minoriteteve, ambasadorin Kairat Abdrakhmanov. Grubi dhe Abdrakhmanov gjatë këtij takimi diskutuan rreth

Read Full Article