Back to homepage

Etiketë "Kastriot Rexhepi"

Kastriot Rexhepi bashkë me deputetë dhe ministra të BDI-së

Kastriot Rexhepi bashkë me deputetë dhe ministra të BDI-së

Deputetja e Bashkimit Demokratik për Integrim, Arta Bilalli-Zendeli sot ka publikuar një fotografi nga Kuvendi. Në fotografi përveç disa deputetëve dhe funksionarë të BDI-së, shihet edhe deputeti i Lëvizjes Besa, Kastriot Rexhepi, përcjell TV21. Ai qëndron pranë deputetit të BDI-së,

Read Full Article
Rexhepi: Po afrohet dita kur do të marrim datë për nisjen e bisedimeve

Rexhepi: Po afrohet dita kur do të marrim datë për nisjen e bisedimeve

Deputeti Kastriot Rexhepi në deklaratë për “Fokus” thotë se sipas mesazhit të Këshillit për Evropë, afrohet dita kur vendi do të merr datë për nisjen e bisedimeve për anëtarësi,https://central.gjirafa.com/renderer.html?v=1.1 “Këmbëngul ende për një Maqedoni të Veriut evropiane, ndërsa vendimi i

Read Full Article