Back to homepage

Etiketë "KF Shkëndija"

Policia nuk lejon “Shvercerat” të udhëtojnë drejt Tetovës

Policia nuk lejon “Shvercerat” të udhëtojnë drejt Tetovës

Njësiti Policor ka kthyer diku rreth 15 autobusë në pikë pagesën rrugore që lidh Tetovën me Shkupin, e që ishin nisur për të parë ndeshjen derbi në mes ekipit tetovar Shkëndijës dhe atij shkupjan Shkupi. Tifo grupi nga Shkupi “Shvercerat”

Read Full Article
Tv21: Sulmohen lojtarët e FC Shkupi

Tv21: Sulmohen lojtarët e FC Shkupi

Në Tetovë me të arritur në satadium janë sulmuar klubi dhe lojtarët e FC Shkupit, përcjell TV21. Drejtori sportiv i FC Shkupit pohon se ka futbollist të lënduar. Në pamjet që ka siguruar TV21 shihet një lojtar i shtrirë në

Read Full Article
FC Shkupi- KF Shkëndija, këtu mund të shihni ndeshjen drejtpërdrejt

FC Shkupi- KF Shkëndija, këtu mund të shihni ndeshjen drejtpërdrejt

Tashmë ka nisur ndeshja mes FC Shkupit dhe KF Shkëndija, përcjell TV21. Në linkun më poshtë mund të shihni drejtpërdrejt transmetimin e ndeshjes. LINK

Read Full Article