Back to homepage

Etiketë "Koment"

Koment: U pastrua apo jo sheshi Iliria, pas manifestimit të BDI?

Koment: U pastrua apo jo sheshi Iliria, pas manifestimit të BDI?

Kush e pastroi sheshin Iliria pas manifestimit të BDI? Kjo është pyetja që lindi pas aktivitetit të partisë në pushtet për përvjetorin jubilar. Media të ndryshme raportuan që sheshi u pastrua nga rinsitët e BDI, por nga ana tjetër, eksponentë

Read Full Article
Koment: U gjetë qimja në gjellë. Tajnës qenka dashur t’i tregohet se si të vishet në skenë!

Koment: U gjetë qimja në gjellë. Tajnës qenka dashur t’i tregohet se si të vishet në skenë! Updated

Dikush e gjeti “qimën në gjellë”. Në festën e BDI në Tetovë këngëtarja Tayna paska lënë namin me veshjen. Nami i madh sa gjithë ditën e diel vlonin rrjetet sociale me fotot e Tajnës dhe komente nga më të ndryshme,

Read Full Article
Koment: Festa e BDI hoqi atmosferën e zymtë që kishte kapluar Tetovën

Koment: Festa e BDI hoqi atmosferën e zymtë që kishte kapluar Tetovën

Pas ngjarjeve tragjike që goditën Tetovën, siç ishin vërshimet, termetet dhe zjarret, festa e së shtunës mbrëma e BDI hoqi atmosferën e zymtë që mbizotëronte në këtë qytet. Fëmijë të gëzuar, familje të lumtura u panë mbrëmë në sheshin Iliria

Read Full Article

29
Nën
Në pjesën e tretë të Programit 200, i ftuar ishte zv/ministri i Drejtësisë, Agim Nuhiu,...
29
Nën
Shpeshë herë viktimat ngelin udhëve, pasi që kapacitet e qendrave strehuese nuk janë shumë të...
29
Nën
Drejtori i Agjencisë së Ushqimit dhe Veterinarisë, Nikolçe Babovski, në emisionin “Utrinski” në “Telma” tha...
29
Nën
Viktimat e dhunës familjare kanë qenë sonte temë në Programin 200, me gazetaren Semra Musai....