Back to homepage

Tag "LaLiga"

Rekordi negativ i Barcelonës në Camp Nou

Rekordi negativ i Barcelonës në Camp Nou

Barcelona dhe Rayo Vallecano e zhvilluan sonte ndeshjen e mbetur nga java e 21-të në La Liga. Ndeshja u zhvillua në “Camp Nou”, teksa mysafirët fituan me rezultatin minimal 0:1. Pas humbjes së pësuar sonte, Barcelona ka regjistruar një rekord

Read Full Article