Back to homepage

Etiketë "Lionel Messi"

Messi është një lojtar i jashtëzakonshëm. Ja kush e thotë!

Messi është një lojtar i jashtëzakonshëm. Ja kush e thotë!

Dayot Upemecano foli në një intervistë në faqen zyrtare të Bayern-it për atë që mendon për Lionel Messin, pikërisht kur mbrojtësi dhe sulmuesi do të shihen sërish pas gati dy muajsh pas finales që Argjentina mundi Francën në finalen e

Read Full Article
Argjentinasve u kap frika

Argjentinasve u kap frika Updated

Mediat argjentinase kanë frikë se Lionel Messi nuk do të luajë në gjysmëfinale me Argjentinën në ndeshjen përballë Kroacisë. Pas fitores ndaj Holandës, kapiteni i ka komentuar arbitrimin, i cili është i ndaluar me rregulloren e FIFA-s. Ai tha për

Read Full Article
Rrallë kush e bën këtë – Ushqimi i çuditshëm që konsumojnë Messi, Ronaldo e Benzema

Rrallë kush e bën këtë – Ushqimi i çuditshëm që konsumojnë Messi, Ronaldo e Benzema

Yjet e futbollit i kushtojnë një rendësi të veçantë ushqimit duke e trajtuar atë si një pjesë primare të stërvitjes së tyre, me emrat më të mëdhenj të lojës si Ronaldo, Mesi dhe Benzema që kanë të përbashkët në menunë

Read Full Article