Back to homepage

Tag "Luiz Ejlli"

Luizi e djeg atmosferën në koncertin e Elvana Gjatës

Luizi e djeg atmosferën në koncertin e Elvana Gjatës

Luiz Ejlli ka ka qenë musafir special në koncertin e Elvana Gjatës. Gjatë performancës së tij ai është mirëpritur nga publiku, i cili së bashku me të e ka kënduar këngën e tij “Përjetësisht”. Pas kësaj paraqitje ai ka bërë

Read Full Article
Luiz Ejlli përsëri në ‘Big Brother Albania Vip 3’?

Luiz Ejlli përsëri në ‘Big Brother Albania Vip 3’?

Po përflitet se Luizi do jetë opinionist në sezonin e ardhshëm të Big Brother Albania Vip 3. Duke qenë se Arbër Hajdari deklaroi më herët se nuk do jetë më opinionist i formatit reality. Mbase vendin e tij do e

Read Full Article
Luizit i ndodh situata e papritur në Amerikë

Luizit i ndodh situata e papritur në Amerikë

Luizi tashmë prej disa ditësh ndodhet në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, ku po zhvillon një tur koncertesh. Megjithatë ditën e sotm ai është përballur me një situatë të pazakontë, të cilën e ka ndarë dhe me fasnat e tij

Read Full Article
Më në fund, takimi i shumëpritur mes Noizyt dhe Luizit ndodhi

Më në fund, takimi i shumëpritur mes Noizyt dhe Luizit ndodhi

Pas mbarimit të edicionit të dytë të spektaklit Big Brother Vip Albania, ka filluar festa. Në After Party-n që po mbahet në këto momente po marrin pjesë fytyra të njohura të showbizit si dhe ish-banorët. Fituesi i BBVA u zgjedh

Read Full Article