Back to homepage

Etiketë "Man City"

Juventusi ofron 65 milionë euro për yllin e Man City

Juventusi ofron 65 milionë euro për yllin e Man City

Juventusi do t’i ofrojë sulmuesit të Manchester Cityt, Gabriel Jesus, një rrugë të mundshme arratisjeje nga stadiumi Etihad këtë verë, zbulon Daily Star. Jesus nuk është pjesë më e formacionit të rregullt te City dhe mundësitë për të luajtur do

Read Full Article