Back to homepage

Etiketë "Manastir"

Arrestohet shpërndarësi i substancave narkotike

Arrestohet shpërndarësi i substancave narkotike

Nëpunës policorë të policisë kriminalistike pranë SPB Manastir e kanë privuar nga liria D.Ç. (26) nga Manastiri. Siç njofton MPB-ja, gjatë bastisjes në shtëpinë e tij, e kryer me urdhër gjyqësor, janë gjetur dhe sekuestruar kokainë, marihuanë dhe sende tjera

Read Full Article
Manastir,  janë konfiskuar 14 paketime heroinë!

Manastir, janë konfiskuar 14 paketime heroinë!

Ministria për Punë të Brendshme njofton se gjatë ditës së djeshme policia ka privuar nga liria 26 vjeçarin B.M. nga Manastiri. Sipas njoftimit të policisë gjatë bastisjes në shtëpinë e personit të lartpërmendur të kryer me urdhër gjyqësor, janë gjetur

Read Full Article
Osmani dënon djegien e godinës së shoqatës “Ivan Mihajllov” në Manastir

Osmani dënon djegien e godinës së shoqatës “Ivan Mihajllov” në Manastir

Ministri i Punëve të Jashtme, Bujar Osmani sot deklaroi se e dënon ashpër sulmin vandal ndaj shoqatës “Ivan Mihajllov” në Manastir. Sipas Osmanit ky akt është dëshmi se shumë aktorë janë kundër arritjes së progresit në dialogun ndërmjet Maqedonisë së

Read Full Article
Ariu vrapon nëpër rrugët e Manastirit

Ariu vrapon nëpër rrugët e Manastirit

Në rrjetet sociale qarkullon video ku shihet një ari duke vrapuar në qytetin e Manastirit. Portalet lokale shkruajnë se ariu është xhiruar mbrëmë rreth orës 00.30 në lagjen “Livadhet Bukovski” në Manastir. Ariu shihet se ka zbritur në qytet, ndërsa

Read Full Article